O nas

Rzeka EBRO

 

O rzece EBRO

Jedna z głównych rzek Hiszpanii. Rzeka przepływa przez północną część tego kraju. Ma źródła w Górach Kantabryjskich w okolicy Fontibre  ( prowincja Kantabria ), płynie w kierunku południowo - wschodnim przez Kotlinę Aragońską, dalej w postaci przełomu między zbiornikami Caspe i Tortosą przepływa przez nadbrzeżne Góry Katalońskie i deltą uchodzi do Morza Śródziemnego ( prowincja Tarragona ). Rzeka Ebro słynie z największych okazów suma w Europie. Poza tym zamieszkują ją wielkie ilości sandaczy i karpi. Główną i największą atrakcją Hiszpanii są oczywiście wielkie sumy. Na Ebro istnieje realna szansa złowienia suma o wadze 120 kg oraz nie należy zapominać o przygodzie z poteżnymi pełnołuskimi dzikimi karpiami dorastającymi nawet do 30 kg oraz przepięknymi sandaczami i okoniami zamieszkującymi Ebro. Regularnie łowione są ryby 2 metrowe i większe. Chyba nikomu nie trzeba mówić, że sum to ogromnie silny przeciwnik. Nad Ebro zjeżdżają się łowcy sumów z całego Świata, bo jest to jedno z najlepszych łowisk tego gatunku. Najlepszy okres połowów: od marca do końca października.

 

Baza

Oferta cenowa na 2019 rok.

 

Oferujemy Państwu następujące pakiety cenowe za siedem dni wędkowania:

 

- 250 € /osobę/7 dni  ( nocleg, fotel/łóżko, parasol, łódka na 3 osoby )

- 300 € /osobę/7 dni  ( nocleg, fotel/łóżko, parasol, łódka na 3 osoby, wędki 2 sztuki, kołowrotki 2 sztuki)

- pobyt do 3 dni-5o €/dzień

-osoba niewędkująca 50% ceny podstawowej

- 300 € za wynajęcie dodatkowej małej łodzi na 7 dni

-100 €/dzień za wynajęcie dużej łodzi Lugafo z silnikiem Honda 50 km (dodatkowa kaucja w wysokości 200€)

-wynajęcie przewodnika sum/karp/spinning-150€/dzień/max 4 osoby

-sprzątanie końcowe 10€/os.

 Kaucja oraz płatność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu.

 

Dodatkowo płatne:

-zezwolenie roczne 15 €/os

-zezwolenie COTO 6 €/os/dzień

-paliwo do łodzi wg. zużycia 1.5€/litr

-zestawy końcowe do połowu suma oraz karpia 5€/szt.

-istnieje możliwość zakupu przynęt spinningowych, sumowych oraz karpiowych

-1 dodatkowa wędka bez zestawu końcowego-5 euro/dzień

 

 

Siedem dni łowienia nad Rzeką Ebro. Siedem dni zakwaterowania w bardzo komfortowym dużym domu 9 osobowym ( z klimatyzacją oraz dużym basenem  dom wyposażony w trzy sypialnie , pokój dzienny, pełen aneks kuchenny oraz dwie łazienki i ubikacje ) oraz w domku dla 4 osób ( pokój dzienny, aneks kuchenny oraz łazienkę i ubikację ).Wszystkie pokoje wyposażone są w pościel oraz ręczniki.  Posiadamy cztery łodzie wędkarskie z silnikami spalinowymi i echosondą ( jedna łódź na 3 osoby ) oraz 1 dużą łódź Lugafo z silnikiem Honda 50km(za dodatkową opłatą).Po wcześniejszym ustaleniu pomagamy w zakupie licencji  wędkarskich na łowisko.Udostępniamy  pełną informację o łowisku, opiekę polskojęzycznego rezydenta, przewodnika wędkarskiego.

 

 

Transfer z lotniska.

Wychodząc naprzeciw oczwikaniom klientów proponujemy  transfer baza – Barcelona – baza. Koszty transportu to 300 € ( w oby dwie strony) lub Baza – Girona – baza w cenie 350 €. Transfer w klimatyzowanym i komfortowym 8-osobowym busie.