Co oferujemy
O rzece EBRO

Jedna z głównych rzek Hiszpanii. Rzeka przepływa przez północną część tego kraju. Ma źródła w Górach Kantabryjskich w okolicy Fontibre  ( prowincja Kantabria ), płynie w kierunku południowo - wschodnim przez Kotlinę Aragońską, dalej w postaci przełomu między zbiornikami Caspe i Tortosą przepływa przez nadbrzeżne Góry Katalońskie i deltą uchodzi do Morza Śródziemnego ( prowincja Tarragona ). Rzeka Ebro słynie z największych okazów suma w Europie. Poza tym zamieszkują ją wielkie ilości sandaczy i karpi. Główną i największą atrakcją Hiszpanii są oczywiście wielkie sumy. Na Ebro istnieje realna szansa złowienia suma o wadze 120 kg oraz nie należy zapominać o przygodzie z poteżnymi pełnołuskimi dzikimi karpiami dorastającymi nawet do 30 kg oraz przepięknymi sandaczami i okoniami zamieszkującymi Ebro. Regularnie łowione są ryby 2 metrowe i większe. Chyba nikomu nie trzeba mówić, że sum to ogromnie silny przeciwnik. Nad Ebro zjeżdżają się łowcy sumów z całego Świata, bo jest to jedno z najlepszych łowisk tego gatunku. Najlepszy okres połowów: od marca do końca października.

Oferta cenowa tylko do końca 2018 roku!!!!

Oferujemy Państwu następujące pakiety cenowe za siedem dni wędkowania:

- 200 euro - od osoby  ( nocleg, , krzesło, parasol, łódka na 4 osoby )
- 250 euro - od osoby  ( nocleg,  krzesło, parasol, łódka na 4 osoby, wędki 2 sztuki   
- 390 euro - od osoby  ( nocleg, krzesło, parasol, wędki, przewodnik  5 dni 8-9 godzin dziennie grupa do 4 osób)
- 300 euro – dodatkowa łódź cena za 7 dni użytkowania

-50 euro/dzień- duża łódź Lugafo z silnikiem Honda 50 km (dodatkowa kaucja).

 

Dodatkowo płatne:

-zezwolenie roczne 15 euro/os

-zezwolenie COTO 6 euro/os/dzień

-paliwo do łodzi wg. zużycia

-zestawy końcowe do połowu suma oraz karpia

-przynęty do spinningu

-1 wędka bez zestawu końcowego-5 euro/dzień

WYMAGANA JEST KAUCJA ZA POBYT W WYSOKOŚCI 100 euro - od osoby . Kaucja jest zwracana po zakończeniu turnusu.

Siedem dni łowienia nad Rzeką Ebro, Siedem dni zakwaterowania w bardzo komfortowym dużym domu 9 osobowym ( z klimatyzacją oraz dużym basenem  dom wyposażony w trzy sypialnie , pokój dzienny, pełen aneks kuchenny oraz dwie łazienki i ubikacje ) oraz w domku dla 4 osób ( pokój dzienny, aneks kuchenny oraz łazienkę i ubikację ).  Posiadamy cztery duże łodzie wędkarskie z silnikami spalinowymi ( jedna łódź na 4 osoby ) , licencje wędkarskie na łowisko, pełna informacja o łowisku, opiekę polskojęzycznego rezydenta, przewodnika wędkarskiego, sprzątanie końcowe i pościel.

Posiadamy  PROFESJONALNY sprzęt wędkarski do połowów sumów, karpi oraz sandaczy ( poza przynętami sztucznymi i naturalnymi, za które płaci się oddzielnie ) oraz  fotele , łóżka karpiowe, maty do ważenia ryb, moskitiery, itp.

Linie lotnicze

Polecamy tanie linie lotnicze:Wypożyczalnie samochodów

 

 

Najbliższe lotniska

Barcelona 270 km
Girona 370 km
 

Najbliższe miejscowości

Caspe: 10 km
Saragossa 100 km